Nasz zespół

Dr Magdalena Wilczak

ADS_2418

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu z 2013 roku. Finalistka konkursu na „Najlepszego studenta stomatologii”. Przewodnicząca studenckich kół naukowych Chirurgii Periodontologicznej oraz Protetyki Stomatologicznej. Asystent w Katedrze Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią dziecięcą, zachowawczą, endodoncją i protetyką. Opiekuńcza i nastawiona na dobro pacjenta. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach. Wolny czas poświęca podróżom i nauce.

Dr Barbara Małecka

ADS_4783

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu z 2014 roku. Zawsze wiedziała, że chce zostać lekarzem dentystą. Empatyczna i ciepła. Z troską podchodzi do każdego pacjenta. W naszym gabinecie zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i protetyką. Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii estetycznej. Relaksuje się przy dobrej książce i jodze.

Zadzwoń pod numer tel. 618-674-444 lub 734-743-083 i zarejestruj się
Umów się na wizytę online

Gabinet

Bajkodent
stomatologia rodzinna

ul. Mgielna 12
60-329 Poznań

Gabinet